location
I-V: 0800 – 2000
VI: 1000 – 1400 (I ir III)
location Savanorių pr. 6A - 1005, Vilnius LT-03116

Masažo paslaugos

Kas tai yra?

Masažas – tai speciali, moksliškai pagrįsta, dozuota, mechaninio ir refleksinio poveikio žmogaus organizmui priemonių visuma. Masažas atliekamas fizinio kontakto būdu rankomis, specialiais įrankiais arba aparatais, siekiant grąžinti sveikatą, ją palaikyti bei stiprinti organizmą.

Masažo paslauga teikiama fizinės medicinos ir reabilitacijos specialisto, turinčio profesinę kvalifikaciją ir masažuotojo spaudą.

Simptomai

Dauguma žmonių vieno ar kito tipo skausmus patiria nors kartą savaitėje.

Jūs turėtumėte apsilankyti pas masažo specialistą, kai norite nusiraminti, nuimti stresą, sumažinti ar pašalinti ūmius ar lėtinius kūno skausmus, pagerinti kraujotaką, pašalinti depresiją, sumažinti lėtinius ar ūminius galvos skausmus, pagerinti budrumą ir pojūčius, suteikti kūnui jaunatviškas linijas ir tonusą.

Lėtiniai skausmai neatsiranda per vieną dieną. Tai kelių dienų, savaičių ar metų rezultatas, kurį turite tokį, jeigu nepadedate savo kūnui ir nepašalinate skausmo priežasčių. Raumenų, sąnarių ir sausgyslių sustingimas tik didėja, atsiranda nejautrumas, sutrinka kraujotaka.

Stresas bet kurio amžiaus žmogui, ar tai būtų kūdikis, ar mokinys, ar suaugęs, išbalansuoja imuninę ir hormoninę pusiausvyrą. Dėl to nukenčia fizinė ir psichomotorinė būklė.

Kūdikių ir vaikų vystymuisi masažas užima ypač svarbią vietą.

Vaikai ypač jautriai reaguoja į masažą, nes jie myli rankas ir prisilietimą. Masažas kūdikiams ir vaikams suteikia saugumą ir ramybę. Jis padeda sumažinti dirglumą, pagerina miegą, sustiprina raumenis, atpalaiduoja įtampą.

Ypatinga masažo nauda imuninei sistemai. Masažas pagreitina gijimo procesus, išvalo limfą, skatina toksinių medžiagų pasišalinimą iš organizmo.

Masažas rekomenduojamas vaikams, patyrusiems gimdymo traumą, dažnai sergantiems, sergantiems obstrukciniais bronchitais ir astma, kenčiantiems nuo sąnarių ir raumenų problemų, hiperaktyviems vaikams, autizmu ar kitomis nervų ligomis sergantiems vaikams, turintiems virškinimo problemų, vidurių užkietėjimą, sergantiems bulimija ar anoreksija.

Suraskite laiko sau ir savo vaikams. Pasirūpinkite sveikata ir pasimėgaukite profesionaliu masažu. Jūs ne tik išspręsite daugybę problemų, bet ir pasipildysite energija, sustiprinsite psichologinę ir emocinę būklę.

 

Gydymo būdai

Klasikinis masažas, segmentinis ir taškinis masažas, gydomasis viso kūno masažas, atpalaiduojantis giliųjų ir minkštųjų audinių masažas, sportinis masažas, nugaros masažas, kaklo-pečių juostos masažas, juosmens-sėdmenų masažas, relaksuojantis masažas, masažas sergant vidaus organų, chirurginėmis, raumenų-sąnarių ar nervų ligomis, masažas nėščioms moterims, kūdikių ir vaikų masažas, anticeliulitinis ir figūrą modeliuojantis masažas, pėdų masažas taju refleksinis su lazdele, karštų akmenų masažas, havajietiškas Lomi Lomi masažas, kiti masažai.

Apie gydytoją Paslaugų kainos

D.U.K

Tai viena iš pačių giliausių ir savičiausių energetinio masažo technikų. Havajietiškas Lomi Lomi masažas išsiskiria technika, kuri veikia emociniu, fiziniu ir dvasiniu lygmenimis.

Pėdos yra mūsų kūno pamatas, kuriose yra išsidėstę biologiškai aktyvūs taškai, kuriuos stimuliuojant yra veikiamas mūsų visas organizmas.  Pėdų masažas ne tik pašalina pėdų nuovargį, bet ir padeda sustiprinti imuninę sistemą, organizmo atsparumą, apsaugo nuo negalavimų, ramina nervų sistemą, atstato pusiausvyrą, gerina kraujotaką, miegą bei nuotaiką.

Masažo negalima atlikti esant aukštai temperatūrai, ūmių uždegimų ar ligų  metu, sergant onkologinėmis ligomis, esant širdies ritmo sutrikimams, įvairiems bėrimams odoje, stipriai išsiplėtusioms kojų venoms, moterims menstruacijų metu,  ir kitų būklių metu.

Specialistas įvertinęs bendrą būklę, parekomenduos tinkamą masažą, arba jo negalės atlikti, esant kontraindikacijoms

Viso kūno masažas rekomenduojamas atsižvelgiant į profilaktinį, atpalaiduojantį bei gydomąjį aspektą. Jei Jus kamuoja raumenų nuovargis, ar sąnarių bei sąnarių – sausgyslių sutrikimai, kenčiate nuo streso, jaučiate įtampą, nerimą bei nuovargį, nusilpęs imunitetas, sutrikęs miegas, kamuoja nugaros, galvos skausmai, įsitempę ar spazmuoti raumenys, sumažėjęs sąnarių judrumas, turite organizmo funkcijos sutrikimų po įvairių traumų, masažo specialistas parekomenduos ir atliks Jums individualiai parinktą masažą.

Jei jau skauda juosmenį ir sprandą, tai požymis, kad kaulų-raumenų sistemoje yra disbalansas. Tokiu atveju, reikia kreiptis į specialistą, kuris Jums patars, ką daryti. Masažo metu atpalaiduojami įtempti raumenys, aktyvinama kraujotaka, sumažinamas skausmas.

Taip, gali. Tai pasiekiama profilaktiškai masažuojant biologiškai aktyvius venų taškus.

 

Gyvenimas kasdien pateikia įvairių priežasčių atsirasti nerimui, įtampai, išgąsčiui ir pan. Tad masažas kaip niekada gali praversti. Jei norite išvengti nugaros skausmų, ar pailsėti po sunkios darbo dienos, reikia reguliariai mankštintis ir lankytis pas masažuotoją. Tik specialistas gali parinkti Jums optimaliausią procedūrą, atsižvelgiant į Jūsų poreikius ir laukiamus rezultatus