location
I-V 08:00 - 20:00
VI 10:00– 14:00 Tik iš anksto užsiregistravus (pagal gydytojų grafiką). Darbo laikas vasaros mėnesiais kintantis
location Savanorių pr. 6A - 1005, Vilnius LT-03116

Akušerio ginekologo paslaugos

Kas tai yra?

Gydytojas akušeris ginekologas diagnozuoja ir gydo moters lyties organų ligas bei atlieka su nėštumu susijusių būklių ir ligų diagnostiką, gydymą, reabilitaciją ir profilaktiką. Taip pat konsultuoja mėnesinių sutrikimo, hormoninės disfunkcijos, vulvovaginitų, endometriozės, miomų, cistų, kandidozės, kontracepcijos,  lytiškai plintančių ligų, menopauzės bei kitų įvairių moters lyties organų patologijų klausimais.

Simptomai

Dažniausi simptomai, rodantys galimą moters lyties organų patologiją: lėtinis pilvo skausmas, skausmas lytinių santykių metu, sutrikęs menstruacijų ciklas ir jų eiga, lyties organų niežėjimas, perštėjimas, deginimas, sausumas, skausmingas šlapinimasis, išskyros, ypač neįprasto kvapo iš lyties organų, sterilumo bei negalėjimo pastoti ar komplikuoto nėštumo, gimdymo ir pogimdyminio laikotarpio problemos.

Apie gydytoją Paslaugų kainos

D.U.K

Menstruacijų atsiradimas susijęs su lytinės brandos pradžia. Vienoms mergaitėms jis prasideda anksčiau, kitoms vėliau. Priežastys gali būti įvairios, iš jų hormoniniai sutrikimai, stresas, anoreksija ir kitos. Jums reikėtų pasikalbėti su gydytoju ginekologu, kuris paskirs reikalingą ištyrimą ir gydymą, esant reikalui.

 

Kiaušidžių cistos ir miomos yra gana dažnai diagnozuojamos reproduktyvaus amžiaus moterims. Rizikos faktorių yra daug ir įvairių, todėl svarbu kuo skubiau pasikonsultuoti su gydytoju ginekologu, kuris atliks būtiną ištyrimą ir rekomenduos gydymo ir profilaktikos priemones. Tai ypač svarbu, siekiant užkirsti kelią piktybinių darinių išsivystymui.

Premenopauzės simptomai atsiranda, kai moterų reproduktyvinis amžius pereina į kitą stadiją. Kiekvienas atvejis yra individualus, todėl būtina pasirodyti gydytojui ginekologui, jeigu pastebėjote pirmuosius simptomus tokius kaip: nereguliarios menstruacijos, karščio bangos, naktinis prakaitavimas, makšties sausumas, krūtų audinio pakitimai ir kita.

Tai viena iš dažniausių ligų, su kuriomis susiduria įvairaus amžiaus moterys. Virš 80% atvejų nustatomas sukėlėjas yra Candida šeimos grybelis. Kandidozė gali būti ir daugelio rimtų lėtinių ligų pirmas požymis. Rekomenduojama nedelsiant pasirodyti gydytojui ginekologui ir išsiaiškinti ligos priežastis, kol liga neperėjo į lėtinę eigą ir nesukėlė komplikacijų.