location
I-V: 0800 – 2000
VI: 1000 – 1400 (I ir III)
location Savanorių pr. 6A - 1005, Vilnius LT-03116

Estetinės medicinos paslaugos

Kas tai yra?

Estetinė medicina – tai medicinos sritis, kuri skirta žmogaus išvaizdos korekcijai įvairiomis medicinos metodikomis. Nuo kosmetologijos estetinė medicina skiriasi tuo, kad paslaugas gali teikti tik personalas, turintis aukštąjį medicininį išsilavinimą bei medicinos licenciją.

Mūsų klinikoje estetinės medicinos procedūras atlieka patyręs plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas, medicinos mokslų daktaras Bernardas Eimaitis.

Raukšlių korekcija hialurono rūgšties užpildais ir botulino toksino injekcijomis šiuo metu yra vienos populiariausių estetinės medicinos procedūrų, padedančių atjauninti odą nechirurginiu būdu. Kokią priemonę ir kokiais atvejais pasirinkti, patars plastikos chirurgas konsultacijos metu.

Simptomai

Natūralus senėjimo procesas, kenksmingas aplinkos poveikis, intensyvus gyvenimo ritmas, žalingi įpročiai bei chroniškas stresas palieka veide savo pėdsakus: sumažėja odos elastingumas ir tonusas, atsiranda raukšlės ir raukšlelės, hiperpigmentacija, pakinta odos atspalvis.

Gydymo būdai

HIALURONO RŪGŠTIES UŽPILDAI

Hialurono rūgštis – sintetiniu būdu pagaminta sudėtinė odos dalis, papildas, kuris leidžia sumažinti raukšles bei panaikina senstant atsiradusius odos pakitimus. Hialurono rūgštis gali būti naudojama, siekiant išlyginti smulkias raukšleles apie akis, nosį, sumažinti nosies-lūpų raukšles, atstatyti lūpų formą ar jas padidinti. Jos poveikis trunka 6 mėn. iki 1,5 metų priklauso nuo preparato. Ji padeda ir norint pagražinti kaklą, rankas. Hialurono rūgšties injekcijoms amžiaus cenzo nėra. Tai statybinė odos medžiaga. Ji nepakenks, tik išlygins ir pagražins odą.

Amžiaus nulemto odos kitimo profilaktikai ir odos atjauninimui,mokslininkai sukūrė hialurono rūgšties užpildus, kuriuos naudojant įmanoma natūraliu būdu ir ilgam laikui atjauninti odą.

Mes dirbame su vienais iš saugiausių rinkoje siūlomų kontūrinės plastikos preparatų: HyalStyle®, Filorga®. Klinikiniai tyrimai patvirtina abiejų preparatų saugumą ir efektyvumą.

PROBLEMINĖS ODOS ATSTATYMO PROCEDŪROS

RAUKŠLIŲ ILGALAIKĖ KOREKCIJA su HyalStyle® ir Filorga® hialurono rūgšties užpildais.

Preparatai skirti mažoms ir vidutinėms raukšlėms lyginti (raukšlės aplink nosį ir lūpas, „marionetės“ raukšlės, raukšlės tarp antakių), antakių ir ausų spenelių apimties korekcijai, bioformavimui.

LŪPŲ FORMAVIMAS su HyalStyle® ir Filorga® hialurono rūgšties užpildais.

Hialurono rūgšties užpildai padidina lūpų apimtį, suformuoja taisyklingą kontūrą ir pakoreguoja lūpų formą, klientui pageidaujant.

BOTULINO TOKSINO INJEKCIJOS

Botulino toksinas – mimikos raumenis paralyžiuojantis preparatas, padedantis pristabdyti raukšlių formavimąsi. Botoksas veikia kitaip negu hialurono rūgšties injekcijos – jo poveikis matomas nuo šešių iki aštuonių mėnesių. Juo koreguojamos rūpesčio, kaktos horizontalios raukšlės, pakeliami antakių ar lūpų kampai, naikinamos pykčio raukšlės, koreguojama viršutinė lūpa. Botoksas naudingas tiems, kuriuos kamuoja migrena: suleidus šio preparato į smilkinių plotą, sumažėja skausmai. Be to, jis yra tikras išsigelbėjimas gausiai prakaituojantiems – sumažina pažastų prakaitavimą. Botokso injekcijos raukšlėms koreguoti rekomenduojamos perkopus 25 metus, o padidinto prakaitavimo atvejais ir anksčiau.

SVARBU

Estetinės medicinos procedūroms reikia skirti laiko. Todėl neplanuokite jų įtemptu darbo metu, prieš atostogas ir netrukus vyksiančią šventę. Kiekvieno organizmas reaguoja skirtingai – gali išryškėti paraudimai ar smulkios mėlynės.

Apie gydytoją Paslaugų kainos

D.U.K

Netiesa. Hialurono rūgšties preparatų yra įvairių. Pasirinkus tinkamus kokybiškus sertifikuotus preparatus, pagerėja veido išvaizda, injekcijų metu juntamas mažesnis skausmingumas, gydymo poveikis išlieka ilgiau, pagerėja gydytos vietos elastingumas, mažiau pastebimas preparato suleidimas gydymo vietoje ir t.t.

Hialurono injekcijas gali atlikti tik patyręs gydytojas dermatologas arba plastikos chirurgas.

Botulino toksinas veiksmingas tik mimikos raukšlėms. Gravitacinės ir saulės poveikio sukeltos raukšlės juo negydomos. Tam naudojami ilgalaikiai hialurono rūgšties užpildai.

Tam tikra dalis žmonių populiacijos yra natūraliai atsparūs botulino toksinui.

Dažnai, ilgai ir didelėmis dozėmis leidžiamas botulino toksinas gali išprovokuoti organizme antikūnų gamybą, tuomet preparatas tampa mažiau efektyvus.

Šiuolaikiniame pasaulyje tiek moterų, tiek vyrų išvaizda yra labai svarbi, todėl vis daugiau vyrų atlieka grožio procedūras: hialurono rūgšties injekcijas, botulino toksino injekcijas, mezoterapiją, krioterapiją.

Taip. Šie preparatai papildo vienas kitą, todėl dažnai yra derinami tarpusavyje to paties vizito metu.