location
I-V 08:00 - 20:00
VI 10:00– 14:00 Tik iš anksto užsiregistravus (pagal gydytojų grafiką). Darbo laikas vasaros mėnesiais kintantis
location Savanorių pr. 6A - 1005, Vilnius LT-03116

Kam aš esu alergiškas?!

Kam aš esu alergiškas?!

ODOS LOPO TESTAI

Mūsų organizmo imuninės sistemos paskirtis yra kova su infekcija, bet dažnai imuninė sistema privalo nukreipti savo jėgas kovai su kitu taikiniu – chemine medžiaga, kuri randama daugumoje produktų, kuriuos mes vartojame kasdien.

Švedų gamintojo paruošti odos lopo testai, padeda diagnozuoti daugumą dažniausių alergijų. Tai tikslus, greitas ir neskausmingas alergijos nustatymo metodas, taikomas tiek vaikams, tiek suaugusiems. Testų pagalba galima nustatyti ir kryžminius alergenus, sukeliančius sunkiai diagnozuojamas ir sunkias alergijas.

Žemiau pateikiame galimybes, kurias suteikiame MEDICINOS KLINIKA 1005, siekiant diagnozuoti dažniausiai alergizuojančias chemines medžiagas.

MEDICINOS KLINIKOJE 1005, atlieka keturių pagrindinių alergijos linijų lopo testus: standartinėms cheminėms medžiagoms, kosmetikai, plaukams ir metakrilatams.

REKOMENDUOJAME IŠSITIRTI ALERGENUS NE TIK KLIENTAMS BET IR SPECIALISTAMS BEI MEISTRAMS, DIRBANTIEMS SU ŠIOMIS CHEMINIŲ MEDŽIAGŲ LINIJOMIS.

Kur mes sutinkame šias medžiagas?

  1. STANDARTINĖ SERIJA

Nustatoma alergija cheminėms medžiagoms, buities chemijai, farmacijos produktams, įskaitant vaistams, parabenams, maisto konservantams, žaislams, avalynės impregnantams, kvepalams, tekstilės dažams, dekoratyvinei kosmetikai ir kita. Daugelis šių medžiagų pasižymi kryžminėmis reakcijomis, todėl labai svarbu laiku nustatyti alergenus, kol liga neįsisenėjo.

  1. KOSMETIKOS SERIJA

Visi norime norime būti sveiki, švarūs ir tvarkingi. Kosmetiką naudoja bet kurio amžiaus žmonės, jau pradedant nuo ankstyvos kūdikystės. Tačiau ne vienam turbūt teko patirti, kad užsitępus kremo, ar panaudojus asmeninės higienos priemones, dekoratyvinę kosmetiką ar kvepalus, atsiranda odos dilgčiojimas, perštėjimas, gali būti stebimas odos patinimas, jaučiamas diskomforto jausmas. Tai galimai alergijos į kurią nors sudedamąją medžiagą pradžia. Alergija išsivysto, kai kontaktas su alergizuojančia medžiaga kartojasi. Dažniausiai stebimos alergijos kosmetikos produktuose esantiems kvepalams, konservantams, augalų ekstraktams ir kitiems alergenams.

  1. PLAUKŲ SERIJA.

Plaukų priežiūros priemones naudojame kasdien. Jos savo sudėtyje turi daug cheminių medžiagų, kurios taip pat randamos maiste, vaistuose, kirpėjų instrumentuose ir kitur. Tai dažai, konservantai, stabilizatoriai, metalai, kvepalai. Šios medžiagos gali sukelti ne tik vietinius lokalius kontaktinius alerginius dermatitus, bet ir sunkias alergines reakcijas. Susidūrus su alergenu, jaučiamas odos griaužimas, peršti akis, niežti galvos odą, ausis, atsiranda bėrimas.

  1. METAKRILATŲ SERIJA

Šiai grupei priklauso medžiagos, kurios įeina į stomatologinių priemonių sudėtį, dantų protezus, dirbtinius nagus, klijus, klausos aparatus, akių lęšius ir įvairius plastiko gaminius. Žmonėms, kuriems metakrilatai sukelia alergiją, išsivysto ne tik odos, bet ir gleivinių pakenkimas, nagų pažeidimai. Nuo jų kenčia ne tik klientai, kuriems teikiamos paslaugos, bet ir specialistai, dirbantys su šiomis medžiagomis.

Odos lopo testai leidžia diagnozuoti daugelį alergenų. Profesionalus gydytojas alergologas ir klinikinis imunologas paskirs reikalingą gydymą ir patars kaip išvengti kontakto su alergenais.

ALERGIJOS NUSTATYMAS IŠ KRAUJO

Atliekama molekulinė imunologinė alergijos diagnostika, tiriant tiek alergenus, tiek jų komponentus.

KOBALTO IR NIKELIO NUSTATYMAS GAMINIUOSE

Be paminėtų odos lopo testų, taip pat atliekame kobalto ir nikelio nustatymą įvairiuose gaminiuose. Su šiais metalais susiduriame kasdien. Jų yra žieduose, auskaruose, laikrodžiuose, sagose, monetose, raktuose, virtuvės reikmenyse, įvairiose mašinų detalėse, instrumentuose ir pan.

Jeigu pastebėjote, kad kai kurie daiktai, su kuriais susiduriate kasdien, sukelia niežulį, bėrimus, alergines reakcijas, Jums tereikia atnešti spėjamai alergizuojantį gaminį ir mes jį ištirsime dėl kobalto ir nikelio priemaišų.

Laukiame mūsų klinikoje.