location
I-V 08:00 - 20:00
VI 10:00– 14:00 Tik iš anksto užsiregistravus (pagal gydytojų grafiką). Darbo laikas vasaros mėnesiais kintantis
location Savanorių pr. 6A - 1005, Vilnius LT-03116

Atsiliepimai

Puiki gydytoja! Atidžiai išklauso ir pataria visais rūpimais klausimais.Jaučiasi, kad myli pacientus ir atsakingai dirba savo darbą. Linkiu visiems savo kelyje sutikti tik tokius atsidavusius gydytojus.
Aldona
Mums labai pasisekė, kad suradome šį gydytoją alergologą – Tomą Slomskį. Po ilgus metus varginančių įvairiausių simptomų ir daugybės apsilankymų pas skirtingus gydytojus, pagaliau buvo nustata alergijos priežastis. Labai dėkoju gydytojui už profesionalumą.
Odeta
Labai gera specialistė ir maloni gydytoja. Galima patikėti jos rankoms bet kurio amžiaus vaikutį. Atidžiai ištiria ir pataria, kaip elgtis, kada vaikas serga.  Medicinos Klinikoje puiki aplinka, malonus aptarnavimas. Sėkmės Jums visiems.
Agnė
Džiaugiuosi gydytojo Bernardo patarimais ir padrąsinimu. Esu labai patenkinta savo atjaunėjusiu veidu ir pagaliau atsikračiusi taip mane sendinusių raukšlių. Rezultatas stulbinantis!
Danutė
Ilgai nedrįsau kreiptis dėl estetinės medicinos paslaugų, nes bijojau adatų. Galvojau, sensiu ir nieko nedarysiu. Bet dabar esu labai laiminga ir patenkinta gydymo rezultatais. Patyrusio specialisto dėka nejutau nei skausmo, nei baimės, nei diskomforto. Tai vienas geriausių gydytojų, sutiktų mano gyvenime.
Jekaterina
Jaučiuosi puikiai! Nesigailiu nei vieno cento, atjaunėjau bent 10 metų, sugrįžo pasitikėjimas savimi. Gydytojas tikras asas!
Viktorija
Kartu su sūnumi lankėmės Medicinos klinikoje 1005. Sūnų vargino pado karpos, nepadėjo jokie gydymai.Gydytoja patarė jas pašalinti šalčiu, naudojant modernų šiuolaikinį prietaisą. Procedūra buvo greita ir beveik neskausminga. Pagaliau sūnus atsikratė karpų. Aš taip pat džiaugiuosi,  kad greitai ir saugiai buvo pašalintos tiek daug metų mane varginusios papilomos. Linkiu visiems išbandyti gydymą šalčiu, rezultatai puikūs.
Simonas