location
I-V 08:00 - 20:00
VI 10:00– 14:00 Tik iš anksto užsiregistravus (pagal gydytojų grafiką). Darbo laikas vasaros mėnesiais kintantis
location Savanorių pr. 6A - 1005, Vilnius LT-03116

Apie mus

GERBIAMI SVEČIAI,

MES RŪPINAMĖS JŪSŲ SVEIKATA IR SAUGUMU, TODĖL:

• Paslaugas teikiame TIK PASKIRTU LAIKU, todėl prašome į kliniką atvykti likus ne anksčiau nei 10 min. iki paskirto vizito laiko.
• Prašysime pacientų atvykti su APSAUGINĖMIS KAUKĖMIS ir atvykus nusiplauti ir dezinfekuoti rankas.
• Pacientą gali lydėti tik vienas asmuo (kas nors iš tėvų ar įgaliotų asmenų, jeigu pacientas nepilnametis arba jam būtina pagalba)
• PASLAUGOS NETEIKIAMOS karščiuojantiems ar jaučiantiems peršalimo simptomus asmenims; asmenims, kuriems patvirtinta COVID-19 liga, ir asmenims, esantiems saviizoliacijoje dėl COVID-19.

Mūsų tikslas yra proaktyvus požiūris į Jūsų sveikatą ir grožį. Tikime, kad laiku pastebėtos ir sprendžiamos problemos leidžia užbėgti ligoms už akių ar užkerta kelią sudėtingoms, rimtoms ligų būklėms.

Medicinos klinikoje 1005 ambulatorines medicinos paslaugas vaikams ir suaugusiesiems teikia: alergologas ir klinikinis imunologas, dermatovenerologas, akušeris ginekologas, kraujagyslių chirurgas, vaikų endokrinologas, gydytojas echoskopuotojas ir kiti specialistai. Profesionalių ekspertų komanda, taikydama inovatyvius diagnostikos ir gydymo metodus, suteiks Jums galimybę suprasti, pažinti ir įveikti ligą, leis Jums pasiekti greitus ir efektyvius rezultatus.

Mes vertiname Jūsų laiką, ypač tą laiką, kurį Jūs skyrėte savo sveikatai ir grožiui. Esame įsitikinę, kad individualus požiūris į Jus sustiprins Jūsų pasitikėjimą mūsų klinika ir atneš geriausius rezultatus.

Mūsų patirtis verta Jūsų pasitikėjimo!

SVEIKATOS DRAUDIMO PARTNERIS – BTA DRAUDIMAS, GJENSIDIGE, SEESAM, Koronaviruso karštoji linija –1808
Esant neatidėliotiniems atvejams, prašome kreiptis į savo šeimos gydytojus arba tel. 112 į Greitąją medicinos pagalbą.

Pagarbiai,
„Medicinos klinikos 1005“ vadovė Giedrutė Doveikienė